Vragen over adverteren bij Omroep Gelderland?

Nieuwsgierig geworden naar de mogelijkheden die het grootste mediaplatform van Gelderland biedt?

 

  • Vul het formulier in en vraag dan de tarieven aan. Dan nemen wij contact op! 
  • Bel met Omroep Gelderland Reclame 026 371 3774
  • Mail je vraag naar reclame@gld.nl

 

 

De Medewerkers van Omroep Gelderland Reclame

bereik

Brechtje Mulders

Accountmanager

Veluwe

bmulders@gld.nl
(026) 355 7454

bereik

Coen Creugers

Accountmanager

Nijmegen en rivierengebied

ccreugers@gld.nl
(026) 355 7447

bereik

Martijn Boesveld

Commercieel Manager

Arnhem en omgeving

mboesveld@gld.nl
(026) 371 3774

bereik

Robert Ververda

Accountmanager

Achterhoek

rververda@gld.nl
(026) 355 7446

bereik

Marjan Lensink

Traffic en planning

mlensink@gld.nl
(026) 355 7444

bereik

Melvin Oosterveld

Online Reclame

moosterveld@gld.nl
(026) 355 7460