Contact

Maak kennis met de afdeling Reclame van Omroep Gelderland

Medewerkers

bereik

Brechtje Mulders

Accountmanager

Veluwe

bmulders@gld.nl
(026) 355 7454

bereik

Coen Creugers

Accountmanager

Nijmegen en rivierengebied

ccreugers@gld.nl
(026) 355 7447

bereik

Martijn Boesveld

Commercieel Manager

Arnhem en omgeving

mboesveld@gld.nl
(026) 371 3774

bereik

Robert Ververda

Accountmanager

Achterhoek

rververda@gld.nl
(026) 355 7446

bereik

Marjan Lensink

Traffic en planning

mlensink@gld.nl
(026) 355 7444

bereik

Inez Tiecken

Online Reclame

itiecken@gld.nl
(026) 355 7460

 

Contact opnemen

Via dit formulier kan je eenvoudig in contact komen met Omroep Gelderland. Vul onderstaande gegevens en je krijgt zo spoedig mogelijk een reactie van ons.