Vragen over adverteren bij Omroep Gelderland?

Nieuwsgierig geworden naar de mogelijkheden die het grootste mediaplatform van Gelderland biedt?

 

  • Vul het formulier in en vraag de tarieven aan. Dan nemen wij contact op!
  • Bel met Omroep Gelderland Reclame 026 355 7444
  • Mail je vraag naar reclame@gld.nl

 

 

De Medewerkers van Omroep Gelderland Reclame

bereik

Brechtje Mulders

Accountmanager

bmulders@gld.nl
(026) 355 7454

bereik

Martijn Boesveld

Commercieel Manager

mboesveld@gld.nl
(026) 371 3774

bereik

Melvin Oosterveld

Online Reclame

moosterveld@gld.nl
(026) 355 7444

bereik

Mikael Lodewijk

Traffic & Planning

mlodewijk@gld.nl
(026) 355 7460

bereik

Robert Ververda

Accountmanager

rververda@gld.nl
(026) 355 7446

bereik

Tom Kramer

Acquisitie Manager

tkramer@gld.nl
06 5317 6923