Dode bij brand in bejaardentehuis in Zaltbommel
Bekijk de video, De tekst gaat daaronder verder.
Het vuur ontstond op de eerste etage van het tehuis. Vanwege de rookontwikkeling zijn bewoners van zeven appartementen geëvacueerd. Ze zijn opvangen in een ruimte op de begane grond van het gebouw. Een verzorgende van het woonzorgcentrum heeft rook ingeademd en is mee naar het ziekenhuis.
De persoon die is overleden was in de woning waar de brand uitbrak. De identiteit van het slachtoffer is nog niet bekendgemaakt. De brandweer onderzoekt de oorzaak van de brand.
Zes woningen worden schoongemaakt. De bewoners van die appartementen kunnen vannacht gewoon thuis slapen.
Bij de brand in @gem_zaltbommel bij zorgcentrum de Wielewaal is 1 persoon overleden. 1 verzorgende is met de ambulance naar het ziekenhuis vervoerd voor controle. 3 politieagenten die geholpen hebben bij de ontruiming zijn tevens nagekeken maar kunnen weer aan het werk.
Zie ook: Brand in bejaardentehuis, bewoners geëvacueerd
Heb jij een tip of opmerking voor de redactie? Stuur ons een bericht op 06 - 220 543 52 of stuur een mail: omroep@gld.nl!