Ronald McDonald huis is op zoek naar vrijwilligers

.

Kom jij ons team versterken? Zonder de belangeloze inzet van ruim 50 vrijwilligers zou Ronald McDonald Huis Arnhem niet kunnen bestaan. Zonder hen geen ‘thuis ver van huis’. Wij zijn op zoek naar enthousiaste vrijwilligers voor weekenden en de avonden. In de weekenden draai je 1 x per 2 weken een dienst van 4 uur.

Wij zoeken allround vrijwilligers die zorgen dat alles in het huis schoon en netjes is, die de telefoon beantwoorden, gasten in- en uitschrijven, nieuwe gasten rondleiden, een luisterend oor bieden als daar behoefte aan is. Deze vrijwilligers maken van het huis een warm thuis. Kom jij ons team versterken?

Is dit werk iets voor u? Reageren kan hieronder!

💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip of opmerking? Stuur ons een bericht op 06 - 220 543 52 of stuur een mail: omroep@gld.nl!
Deel dit artikel: