Lintjesregen: dit zijn de Gelderse lintjes!

ARNHEM - Heel veel Gelderlanders werden vandaag verrast met een lintje.

Of beter gezegd: een koninklijke onderscheiding. In totaal kregen 366 mensen een onderscheiding.

Opvallende gedecoreerden zijn bijvoorbeeld de directeur van supermarktketen Jan Linders, die in Nijmegen een lintje kreeg.  Professor Barentz uit Heumen is Ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw geworden vanwege zijn onderzoek naar kanker.

Hieronder ziet u alle onderscheidingen in Gelderland per gemeente.


  • Gemeente Aalten

Aalten

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

drs. W. Mak

H. Hobé

J.G. de Haan-Bijl

Bredevoort

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

J.D. de Ruijter


  • Gemeente Apeldoorn
Apeldoorn

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

A.J. Gerritsen-Mulderij

A.M. Bakkes-Hartman

G.S. van der Bijl

M. Ron-Vriezen

M.P. Alles

Uddel

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

G. Schouten


  • Gemeente Arnhem

Arnhem

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

A. Meijer

A. van de Griend-van der Waal

A.G. Companjen

C.J.W. Follender Grossfeld-Nicolaas

E. Nijstad

E.N.A. van Essen

G.A.W. de Jong

G.H.J.M. van de Pol

J.G. Meijer-Vermeer

M. Gerritsen-Schoonderbeek

W.J. Danen-Braem

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

M. Mogendorff-Overweg

M. Smallegange-Flink

W. Ludeke


  • Gemeente Barneveld

Barneveld

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

A. Meerkerk

C. Bouw-Pul

G.J. Bouw

W. van Manen

W.A.J. Jansen

W.M. van den Brink

Voorthuizen

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

G. Hofs


  • Gemeente Berkelland

Beltrum

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

A.J.M. Helmers

Borculo

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

A.J.W. Scholten

L.H. Deegens

M. Schulenberg-van der Werf

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

J. Schuurman

Eibergen

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

A. Krijger

H.C. van Leeuwen

J.W. Smalen

Geesteren

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

R.A. Hiddink

Neede

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

J. Eggink

W.M. Konings-Nijrolder

Rietmolen

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

J.J.M. Kormelink-Nienhuis

Ruurlo

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

H. Weustenenk

J.H. Wolsink-Lansink

T.G.B. Kersten


  • Gemeente Beuningen

Beuningen

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

J.H. Buiteman

H. Bakhuis

Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw

prof. dr. J.A.M. Vennix

Ewijk

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

M.P. Schaminée-Vermeulen

Winssen

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

M.H.M. Stevens


  • Gemeente Bronckhorst

Drempt

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

J.H.M. Stortelder

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

P.E.J.M. Spanjers

Hengelo (Gld)

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

J.J. Eil-van Oest


  • Gemeente Brummen

Brummen

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

G.J. Weustenenk

G.J. Ypma-Liefers

P. Buddingh

Eerbeek

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

A. Kammenga

G. van der Strate


  • Gemeente Buren

Beusichem

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

H.N. de Ronde

Kerk-Avezaath

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

C. Zondag

C.M.J. Peters-Pouwels

Zoelen

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

H.M.A. van Zetten-Cornelissen



  • Gemeente Culemborg

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

A. Warnar

A.A.J.L. Luderer-de Vlieger

H. Warnar-de Jong

H.M. Overweel-Verheij

L. Tissink

W. Ritsema-van der Groef

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

M.B.S. Sluijter


  • Gemeente Doesburg

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

H.J. Heijting

S.T. Neervoort-Tehupuring

T.J. Stokman


  • Gemeente Doetinchem

Doetinchem

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

A.J.T. Notten

E. Ebbers

H.F.M. Veenes

Wehl

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

E.G.M. Meijer-Haentjens

H.T. Peppelman

J.H.M. Jansen

M.M.G. Jansen-Wolterinck


  • Gemeente Druten

Afferden

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

B.H.J. Driessen

J.T.M. Driessen-Wessels

P.J.H.M. van de Geer

Deest

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

G. de Heus

Druten

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

J.A. Wansink

Horssen

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

J.L. Vissers



  • Gemeente Duiven

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

J.T.E. Roelofs

M.A.M. Lolkema-van der Tol

mr. M.J.E. Koopman


  • Gemeente Ede

Bennekom

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

J. Haalboom

J. van der Hilst

N. de Gouw

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

dr. D.H. Ketel

Ede

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

A. Bron

A. Godschalk

D.M. Fokkema

E. Bron-Gruppen

E. Janssen

E.H.M. Möller Smeets

H. Fokkema-van Schalkwijk

H. Ohm

H. van de Weerd

H.J. Brandsma

ir. R.J. Cirkel

J. Borg

J. Hazenboom

J. van Geerenstein

J.H.H. Bekker

M. Ohm-Richel

M.H. van Voskuilen

T. van Schothorst-van de Wetering

W. van Geerenstein-Diepeveen

W.C. van der Meijden

Ederveen

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

G. Bouwheer

Lunteren

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

de heer ir. C.J. Corstiaensen

J.D. Hassink


  • Gemeente Elburg

Elburg

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

A. van 't Hoff

J. Vlieger

't Harde

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

G.H.H. Kox

H.E. de Boer

M. Schaap-Ponsen


  • Gemeente Epe

Epe

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

H. Reurink

H. Stenfert-van 't Hul

J.J. Cornelisse

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

de heer ing. D.A.J. Bruil

L.G. Sinselmeijer

Oene

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

G.H. Nooteboom

Vaassen

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

E.H. van de Vosse

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

D.H.M. Ligt


  • Gemeente Ermelo

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

B.J. Pitstra

P. van Wijk

S. van Loo

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

G.R. Nijman

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau met de zwaarden

P. van der Sar


  • Gemeente Geldermalsen

Beesd

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

J. van Leeuwen

M. Jansen

Buurmalsen

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

G.J. van Mourik

Deil

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

C.L. van Gelderen-de Jong

J. van Gelderen

Geldermalsen

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

G.E. Martens

J.P. van den Broek


  • Gemeente Groesbeek

Berg en Dal

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

J.H. Verstegen

Groesbeek

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

J.F.B. Hemrika-Driessen

J.J.G.M. Hendriks

J.T.P.M. Leenders

M.C. Rutten-de Bruin

P.J. Jochoms

P.J.M. Tax

R.A.G.M. Bekers

W.J.M. Hubbers-Hijmans

Heilig Landstichting

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

E.J. Geertsen-van der Zanden

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

dr. P.P.M. de Witte-van der Schoot


  • Gemeente Harderwijk

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

C.M. Foppen-Janse

G.J. Foppen

G.J. van Noort

H.A. Glastra

J. Eskes

J. van Otterloo

J.L. Broskij

J.L. de Jong

K. Zomer

P. den Besten

P.M. Winter-Pos

W.S. van Steendelaar-Mons

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

L. Mulder

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau met de zwaarden

J.G. Koning


  • Gemeente Hattem

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

H. Post


  • Gemeente Heerde

Heerde

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

B.J. de Ruiter MA

B.J. van der Maten

G. Draaijer-Schurink

R. van der Hoeve

T.W. Roelofs

W. Draaijer

Veessen

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

W. van Bessen

Wapenveld

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

E. Liefers



  • Gemeente Heumen

Heumen

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

R.J.G. Danen

Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw

prof. dr. J.O. Barentsz

Malden

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

P.R.M.T. Thijssen-van der Staaij

T.J.E.A. Alwicher

Officier in de Orde van Oranje-Nassau

prof. dr. A.B. van Vugt

prof. dr. ir. R.E.C.M. van der Heijden

Overasselt

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

C.P.M. Gerrits


  • Gemeente Lingewaal
Asperen
Lid in de Orde van Oranje-Nassau

C. van der Vliet-Kampherbeek

Herwijnen

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

P.A. van der Linden-van Arkel

Vuren

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

C.J. LooijenLingewaard



  • Gemeente Lingewaard

Angeren

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

J.H. Gerritsen

Bemmel

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

A.J.M. Duifhuizen

G.L. Willemsen

W.A.J. van den Brink

Gendt

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

W.G. Joosten

Haalderen

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

S.A. Spaan


  • Gemeente Lochem

Barchem

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

J. Nieboer

Gorssel

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

A. Oostenenk-Bouwman

A.G. Reyes-Slikker

R.M. van den Vlekkert-Berndsen

Joppe

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

prof. dr. F.A. de Wolff

Laren

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

A.J. Bielderman

Lochem

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

J.H. Postel-Odding

J.H.A. Janssen


  • Gemeente Maasdriel

Ammerzoden

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

N.H. Deckers

T.M. van Berkel-Ratering

Kerkdriel

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

P.H. van Herwijnen

Velddriel

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

M.W.M. van Lith-van Heel

Well

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

H.M. van Duijnen


  • Gemeente Millingen aan de Rijn


  • Gemeente Montferland

Didam

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

A.G.J. Polman-Baakman

J. Hagen

K.H. van Hamburg

L. Hagen-Snakenborg

M.J.A. Visser-Teunissen

Loerbeek

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

A.J.M. Steentjes


  • Gemeente Neder-Betuwe

Dodewaard

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

H.C. Hoogakker

Kesteren

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

A.J. Klop

Ochten

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

D.C. Janssen


  • Gemeente Neerijnen

Haaften

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

M.L.J. van Bergeijk-van Kuilenburg

N.E. van Bergeijk

Hellouw

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

J.G.W. Pippel-van der Meijden


  • Gemeente Nijkerk

Nijkerk

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

A. de Ruiter

C. van Mondfrans

E.M. de Groot

J. Ziengs

M. Blom

R. van Eijkelenburg

W. Berkhof

W.A. van Asperen-de Bruin

Nijkerkerveen

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

G. van Drie


  • Gemeente Nijmegen

Lent

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

J.A.W. Janssen

Nijmegen

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

A.A.M. Wibier-van Mechelen

A.H.M. Arts

A.M.H. van der Sande

F. Tuinstra

G.A. Marten-van Stijn

G.B.C. Hesseling

G.C.A.H. Leenders

G.T.H. Arts-Hermsen

H.C.M. Langen

H.J.T. van Loon

H.W. Landman

H.W. Wijnen

J. van Delft

J.H. Spruijtenburg

L. Woudstra

L.B.M. Schulte

L.G.W.M. Meijer

M.J.K. Heijnen

P. Reedijk

T.H.A.W. Ross-Neutel

W. Bakker

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

dr. A.C.A.M. Bots

dr. P.J. Edixhoven

drs. H.M.L.F. Groenendijk-Bemelmans

drs. W.A.B. van de Laar (pseudoniem: Victor Vroomkoning)

F.B.W. Jans

L.J.J. Linders


  • Gemeente Nunspeet

Elspeet

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

J. Koster

Nunspeet

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

C.J. den Hartigh

G.J. van Hemmen-Bosveld

H. Bekkering

J.W. Toonstra

K. van den Brink-van de Waerdt

L. Foppen

L. Wieteler-Bruijnes

M. Douwes

W. Bonestroo

W. Bonestroo-Westhuis

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

A.J.E. Hoogers-Wismeijer


  • Gemeente Oldebroek

Oldebroek

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

A. Kragt-Pleiter

Oosterwolde Gld

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

J. Dickhof-van Hooren

W. Spronk

Wezep

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

H. Koopman-Driessen

J.G. Clement

W.B. Vesters-van Olst



  • Gemeente Oost Gelre

Lichtenvoorde

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

H.B. Spekschoor

Zieuwent

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

F.M.T.E. Ponds-Donderwinkel


  • Gemeente Oude IJsselstreek

Gendringen

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

T.W. Masselink

Ulft

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

H.W.H. Verbeeten

J.P. Koster-Meurs

Varsseveld

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

J.P. Knikkink


  • Gemeente Overbetuwe

Andelst

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

B.P.H. Degen

Driel

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

A. Hulshuizen

W.J.B.I. van der Horst-Kruijff

Elst

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

A.A.M. van der Logt

A.W.A.F. van de Wal

E.H.M. van Rooijen

G.H. Derksen

M.E. Crajé

T.J.M. van Beuningen

Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw

prof. dr. J.A. Jansen

Hemmen

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

H. Maalderink

Heteren

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

A.B. van den Berg

Zetten

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

J.M. van Benten-Beijer


  • Gemeente Putten

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

J. Bouw

S.H. Kiezebrink

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

C. Klomp


  • Gemeente Renkum

Doorwerth

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

C.A. van der Klis

E.C. Priebee

Oosterbeek

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

J.J. Voltman-Rijks

Renkum

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

M.J.B. Janssen-Bartels


  • Gemeente Rheden

Ellecom

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

de heer ing. B. van Splunter

Velp

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

L.J.G. van Roest

P. Postma

S.D. de Vries-Deurloo

W. Wielinga-Groot

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

de heer mr. W.F. van Dorp


  • Gemeente Rijnwaarden

Herwen

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

G.P.T. Bloemberg

Lobith

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

C.A. Doedens-Hogenelst

C.H.M. Tiemessen-de Wolf

C.H.M. van Megen-Hendriks

G.T. Fransen

H.G. Jägers

Pannerden

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

M.J.H. Jansen

Officier in de Orde van Oranje-Nassau

prof.dr. H.R.B.M. Kummeling


  • Gemeente Rozendaal

-



  • Gemeente Scherpenzeel

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

F.H. van Dijk-Carrière

W. Rotte

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

J. Iseger


  • Gemeente Tiel

Tiel

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

A. van Oudheusden-Kuijper

C.I. Eekhof-Stam

F.J.J. de Bell-Rutten

K. van Til

Wadenoijen

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

B.J. van Arkel


  • Gemeente Ubbergen

Erlecom

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

Z.G.P.M. Stappershoef


  • Gemeente Voorst

Terwolde

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

A.H. Ensink-Wichers

Teuge

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

M. Ooms

Twello

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

Y.D. Lengkeek-van Beek

Wilp

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

M.H.J. Rothengatter


  • Gemeente Wageningen

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

L. van der Zee


  • Gemeente West Maas en Waal

Appeltern

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

C.J.M. van Grinsven

Beneden-Leeuwen

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

A.J.P. Konings

H.E.M. Hooymans

H.W.M. van Eldijk

J.J. Hagen

P.D. van Thiel

Wamel

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

J.J.M. Gosselink


  • Gemeente Westervoort

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

A. Verkuijl

H. Buurman-Muijser

P.N. van Schaik

T.E. van Schaik-Vink


  • Gemeente Wijchen

Balgoij

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

R.R.L. Stevens-de Valk

Bergharen

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

C.J.M. Jansen

H.P. Derks

Wijchen

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

H.G.A. Hermsen

H.J.W. Friebel

M.J.F.J. Thijsen

R.W.M. Engels


  • Gemeente Winterswijk

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

A. Goorhuis-Wijmans

J.H. Goorhuis

O. van der Werf

R. de Rooy


  • Gemeente Zaltbommel

Aalst

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

E.A.M. Oomen-Vernooij

Brakel

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

A.A. van Strien-Bakker

Nederhemert

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

A.J. Bouman

H. de Weert

Poederoijen

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

A. van Tromp-de Vries

Zaltbommel

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

E.H.A.G. Spronk

E.L.M. van Boort

G. Nijhof

P.C.W. Prinse

R. Groen


  • Gemeente Zevenaar

Giesbeek

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

A.P. Breure

S.H. Bijl

Zevenaar

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

A.J.M. Assink-Helmsing


  • Gemeente Zutphen

Warnsveld

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

P. Folmer

Zutphen

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

G.J. Hilferink

M.J. Siebelink

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

M.R. Mendel-Volgers



Deel dit artikel: