Snel naar:


Hessink's Veilingen failliet

NIJMEGEN - Hessink's Veilingen in Nijmegen is failliet. Eigenaar Richard Hessink had het faillissement aangevraagd. Het veilinghuis is vooral bekend van de veiling van de inboedel van Pim Fortuyn.

Hessink kwam na een aantal grote veilingen, zoals die van Fortuyn en de veiling van een mammoet, in de geldproblemen. Een Duitser had geboden op een mammoetskelet, maar betaalde niet.

Hierdoor kon de veilingdirecteur zijn financiƫle verplichtingen niet nakomen. Of er een doorstart komt, is onduidelijk.





A A A
vrijdag 05 februari 2010 | 09:44 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 05 februari 2010 | 18:48
Afdrukken Reageren Doorsturen

REACTIES

Geplaatst door: van rooy - 26-02-2010 23:37
het is doodjammer voor Richard Hessink, een eerlijk man, een groot kenner van antiek en een flamboyante veilingmeester. Hij is een avonturier en speelde hoog spel
Geplaatst door: Merlijn - 06-02-2010 09:08
Hoe is zijn "liquiditeitenprobleem" eigenlijk ontstaan? Dat dateert al van voor die mammoet Olaf, anders had hij de eigenaren van de inboedel van Pim Fortuyn op tijd betaald.
Geplaatst door: Sjakie vd Hoek - 06-02-2010 00:29
aaaaaaaahhhh!!!!!
Nieuw bericht
Bedankt voor uw reactie!
Mogelijk wil de redactie met u in contact komen over dit onderwerp.
Laat hiervoor uw telefoonnummer en woonplaats achter.
Gegevens invullen