PvdA wil duidelijkheid Omnizorg

DEN HAAG/APELDOORN - De PvdA in de Tweede Kamer wil duidelijkheid over de werkomstandigheden in de Apeldoornse verslaafdenopvang Omnizorg. Dat zegt Kamerlid Bouwmeester in reactie op een reportage van Omroep Gelderland.

Daarin zeggen twee medewerkers ziek te zijn geworden van heroinedampen, omdat de afzuiginstallatie in de gebruikersruimte slecht werkt.

Bouwmeester wil weten of de richtlijnen voor de gebruikersruimte goed worden nageleefd. Eerder kondigde ook de Arbeidsinspectie al een onderzoek aan. Vakbond Abvakabo FNV zegt ook klachten te hebben ontvangen.


Eerdere berichtgeving:

A A A
donderdag 09 september 2010 | 13:15 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 09 september 2010 | 20:41
|

REACTIES

Geplaatst door: yo - 12-09-2010 01:59
klopt helemaal, ik ga met plezier naar mijn werk:)...beetje jammer dat het idd een drama aan het worden is...
Geplaatst door: Juspol - 10-09-2010 15:26
Typisch Nederland. Bezuinigen op een afzuyiginstallatie een hele tijd, ik zag het ook ergens anders, tijd terug.
Waanzin. Ze laten er nog geen varken inzitten.
Geplaatst door: Buisje - 10-09-2010 01:56
Vreemd dat er maar 2 zo ziek zijn geworden dat ze er niet meer werken en de rest zo te zien met plezier naar hun werk gaat. Of zou er iets anders aan de hand zijn? Ik las namelijk ook al iets over disfunctioneren van de 2 of zoiets?
Geplaatst door: Gerrit - 09-09-2010 13:37
Lijkt me sterkt dat je van dergelijke dampen "ziek" kan worden. Werkten ze daar dan in een afgesloten ruimte met minstens 100 gebruikers die er nonstop paften? Wat een drama toch weer. Lijkt wel een goedkope soap-opera. Intussen mag de belastingbetaler weer opdraaien voor alle (on)kosten die alles met zich meebrengt.
Nieuw bericht
Bedankt voor uw reactie!
Mogelijk wil de redactie met u in contact komen over dit onderwerp.
Laat hiervoor uw telefoonnummer en woonplaats achter.