Gewonde bij steekpartij Westervoort
WESTERVOORT - Een 35-jarige man uit Westervoort is vrijdagavond gewond geraakt bij een steekpartij in de Dorpsstraat in zijn woonplaats.
Het slachtoffer kreeg tijdens de festiviteiten van 'Westervoort in Beweging' ruzie en werd door een man neergestoken. Kort daarna werd een 44-jarige man uit Meppel aangehouden. Hij wordt ervan verdacht betrokken te zijn geweest bij de steekpartij. De politie houdt er rekening mee dat er mogelijk meerdere daders zijn.
Het slachtoffer is inmiddels buiten levensgevaar. De politie is op zoek naar getuigen van de steekpartij.
zaterdag 04 september 2010 | 08:44 | Laatst bijgewerkt op: zaterdag 04 september 2010 | 11:49
REACTIES
Geplaatst door: ah - 05-09-2010 12:21
Ja,veel personen zijn op gefokt in de massa. Een mede oorzaak is mijn inziens red bull en andere stimulerende drank en ons Bier en ook vaak blowen en aller soorten er om heen. ant je voelt je lekkerder en sterker als je uit en op stap gaat.
Geplaatst door: anoniem - 05-09-2010 10:43
ik vind het jammer om te lezen dat er ruzie was ,er was helemaal niets aan de hand, uit het niets krijgentwee vrienden van het slachtoffer klappen [waarvan een 'n scheurtje in de kaak] en het slachtoffer vier messteken .ik wenshen allemaal veel sterkte.[zinloos geweld]
gr anoniem
Geplaatst door: Ed - 04-09-2010 22:20
mes op zak? een maand cel!
Geplaatst door: j van der linden - 04-09-2010 22:01
Waarvan kunnen we tegenwoordig zonder geweld en erbij naar te denken nog van genieten.In ons huis in onze auto op straat tijdens festiviteiten.Mijn gevoel van vrijheid in eigen land vaagt langzaam weg.
Geplaatst door: Sybilla van der Laan - 04-09-2010 15:32
En weer moeten er festiviteiten zijn om met een mes te kunnen steken. Wat een dappere mannen, ook nog iemand in de rug steken. Ze hebben niks beters te doen.
Geplaatst door: anoniem - 04-09-2010 13:59
ongelooflijk dat als iemand tegen je aan bost je daarna meteen 4 mes steken in rug krijgt !!
tegenwoordig kan je als mes zijnde bijna niets meer doen !!!!
ik wens het slachtoffer heel veel sterkte en sluit die daders zolang mogelijk op achter de tralies !!
gr anoniem