De Gelderlander wil kantoren sluiten
NIJMEGEN - Dagblad de Gelderlander heeft plannen om een groot deel van de editiekantoren te sluiten. Dat melden bronnen bij de krant.
Hoofdredacteur Kees Pijnappels bevestigt dat hij onlangs tegen zijn redacties gezegd heeft dat de krant zich meer gaat richten op internet en dat de organisatie daarvoor aangepast moet worden. Om sneller te kunnen werken zijn er volgens Pijnappels voorzichtige plannen om een deel van de editiekantoren van het dagblad te sluiten als de huurcontracten aflopen.
Volgens bronnen bij de krant gaat het om zes van de negen kantoren, waardoor er alleen in Arnhem, Nijmegen en Doetinchem redacties overblijven. Journalisten moeten meer onderweg gaan werken liet de hoofdredacteur eerder al via Twitter weten.
Dagblad De Gelderlander zorgt samen met De Stentor voor de regionale dagbladvoorziening in Gelderland. Beide kranten zijn in handen van Wegener, dat eigendom is van het Britse bedrijf Mecom.





