Stage Award voor school Aalten
AALTEN - Scholieren van het Christelijk College in Aalten hebben vrijdag in Bunnik de Maatschappelijke Stage Award 2010 gewonnen.
De scholieren maakten indruk met hun project om in Oeganda zeven adoptiekinderen van hun vermoorde plaatsgenote Joanne Noordink te steunen.
De jury vindt deze maatschappelijke stage bijzonder om dat eigen initiatief en omdat de leerlingen het project zo veel mogelijk zelf coördineerden.
vrijdag 16 april 2010 | 20:10 | Laatst bijgewerkt op: zaterdag 17 april 2010 | 16:43
REACTIES
Geplaatst door: ScholierSchaersvoorde - 18-04-2010 14:06
WAs Geweldig
Geplaatst door: michelle - 18-04-2010 09:48
jullie zijn geweldig.
en jullie hebben dit verdiend.
echt super.
was gezellig feestje !
Geplaatst door: lidy - 17-04-2010 20:27
ja dit is ook het enige goede in het hele dramatische verhaal.
wat joanne met hart en ziel zelf heeft gedaan, hebben deze kanjers opgepakt en zal tot in lengte van dagen in hun hart geschreven staan. onder aanvoering van mevrouw Baron die de wind er goed onder houdt !!! Bedankt Schaersvoorde en ga zo door.
17-04-2010 11:24
Geweldig wat deze leerlingen met hun maatschappelijke stage bereikt hebben,jullie zijn allemaal KANJERS !!!!!