Discotheek dicht na steekpartij

GROESBEEK - Dancing De Hoeve aan de Herwendaalseweg in Groesbeek houdt zaterdag de deuren gesloten. De eigenaar heeft dit besloten na de dodelijke steekpartij van afgelopen zondag.

Het incident vond in de vroege ochtend plaats voor de deur van de uitgaansgelegenheid. De 22-jarige Koen Buitelaar uit Groesbeek werd neergestoken en overleed later in het ziekenhuis. Een 32-jarige plaatsgenoot werd kort daarna aangehouden. Hij zou ruzie hebben gehad met het slachtoffer.

Dinsdagavond is er in De Hoeve een bijeenkomst voor de nabestaanden.



Zie ook:
A A A
maandag 08 maart 2010 | 11:33 | Laatst bijgewerkt op: maandag 08 maart 2010 | 15:52
|

REACTIES

Geplaatst door: marjolein van Buren - 13-03-2010 16:42
hmmmgrrrr ik denk wel 23 euro want de hoeve gaat een half jaar dicht!
Geplaatst door: jacob van osnabrucke - 11-03-2010 14:08
potverdorie nu motte we er inderdaad ik denk ieder wel een euro per jaar bij butalen. en dat wegens een moord? tjonge jonge
Geplaatst door: Peter van Boxtel - 11-03-2010 14:07
ja pieter zal best, de belastingdienst nederland denkt maar aan 1 ding. die gaan over lijken, zelfs als je iets erft willen ze nog ff snel hun successie-rechten binnenhalen. Dus bij deze, erg jammer voor de belastingdienst nederland dat de hoeve van t weekend dicht is
Geplaatst door: Pieter Verdonk - 11-03-2010 13:38
Nou zeg, Peter en Jacob, mensen hebben nu wel wat anders aan hun hoofd denk ik denk je niet
Geplaatst door: Peter van Boxtel - 11-03-2010 13:34
ja klopt, potverdorie, nu motten wij als gewone burgers natuurlijk die spaarkas bijvullen met een 1 of andere belastingverhoging. en dat allemaal vanwege dat . . . potverdorie
Geplaatst door: Jacob Van Osnabrucke - 11-03-2010 13:31
waarom houden P & N, de eigenaren van dancing de hoeve, de deuren gesloten? omdat ze dat jonk hebbe neergestoken? Nu ontvangt nederland die dag ook geen belastinggeld van de genoten winst, met als gevolg dat onze spaarkas iets minder groot zal zijn.
Nieuw bericht
Bedankt voor uw reactie!
Mogelijk wil de redactie met u in contact komen over dit onderwerp.
Laat hiervoor uw telefoonnummer en woonplaats achter.