Hoger beroep om belagen agenten

CULEMBORG - Het Openbaar Ministerie (OM) gaat in hoger beroep in de zaak tegen vijf verdachten die in augustus 2009 een spoor van vernieling door Culemborg trokken en daarbij agenten bedreigden.

De vijf, afkomstig uit Culemborg en Leerdam, maakten deel uit van een groep van 15 jongeren die onder meer winkelruiten vernielden. Ze konden met assistentie van agenten uit Brabant worden aangehouden.

Ze kregen in februari werkstraffen opgelegd. Gezien de ernst van het geweld vindt het OM onvoorwaardelijke celstraffen gepaster.

A A A
donderdag 18 februari 2010 | 13:07 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 18 februari 2010 | 21:38
|

REACTIES

Geplaatst door: gea - 18-02-2010 22:06
He? Berger, lijkt mij niet verstandig. Ze mogen nog veel zwaarder gestraft worden zodat ze uiteindelijk beseffen dat dit soort gedrag niet meer geaccepteerd wordt door de gemeenschap.
Geplaatst door: den uil - 18-02-2010 20:50
U kunt beter een schrijf cursus gaan volgen als met hole retoriek te reageren.
Geplaatst door: Patrick - 18-02-2010 20:18
Door reacties, als die van Berger zit we nu continu met problemen van dit soort tuig. Laat me raden meneer Berger stemt al zijn hele leven pvda. Ach verklaart een hoop.
Geplaatst door: berger - 18-02-2010 18:17
Waarom moet het openbaar ministerie nou weer in hoger beroep, deze knapen hebben immers al straf daar heel culemborg ze al bijna niet meer aan kijkt, daar boven op een flinke werkstraf en nu weer hoger beroep mijn lieve....laten we ook even na de mens kijken en niet wild om ons heen gaan slaan kom op.
Nieuw bericht
Bedankt voor uw reactie!
Mogelijk wil de redactie met u in contact komen over dit onderwerp.
Laat hiervoor uw telefoonnummer en woonplaats achter.