Is het niet logischer dat er eerst een traumaheli wordt ingezet en vervolgens de patiënt met spoed naar het ziekenhuis vervoerd wordt?
De wijze waarop het geschreven staat is niet juist maar dat komt bij de redactie wel vaker voor. Ook dit artikel is meerdere malen gewijzigd omdat het vol zat met fouten.
Radio nu en straks
- 22:00 Langs de Lijn (radio 1)
- 23:00 Met het Oog op Morgen (rad...
TV nu en straks
- 22:20 Dossier GLD
- 23:00 TV Gelderland Nieuws
Vanavond op TV
Nieuwsdossiers
Ook bij omroep gelderland
Omroep Gelderland
Steekpartij Ede: vier aanhoudingen
EDE - Bij steekpartij op de Moreelsestraat in Ede is zaterdagavond een 38-jarige Edenaar zwaargewond geraakt.
De steekpartij gebeurde tijdens een ruzie tussen twee groepen jongeren. Bij die ruzie viel een scooter tegen de geparkeerde auto van het slachtoffer. Toen de man gegevens wilde uitwisselen met de veroorzaker van de schade werd hij in zijn borst gestoken.
De politie kon op basis van getuigenverklaringen. kort na de steekpartij vier verdachten in de leeftijd van 18 tot 24 jaar aanhouden.
zaterdag 09 juni 2012 | 22:41 | Laatst bijgewerkt op: maandag 11 juni 2012 | 19:33
Meest bekeken (afgelopen 2 dagen)
Laatste Nieuws
Regio Veluwe
Regio Achterhoek
Regio Rivierengebied
Regio Arnhem / Nijmegen
Sportnieuws
Nieuwsbrief
Meld u aan en u ontvangt iedere dag 15.00u het nieuws van de dag in uw mailbox