Snackbar in Arnhem overvallen

ARNHEM - In de Pijlkruidstraat in Arnhem is woensdagavond een snackbar overvallen. Een medewerker raakte lichtgewond.

Twee gewapende jongens kwamen even voor 19.00 uur de snackbar binnen. Ze bedreigden de medewerker met vuurwapens, waarna een schermutseling ontstond. De jongens zagen wel kans om geld te pakken en zijn waarschijnlijk te voet de wijk Malburgen ingegaan.

Volgens de medewerker ging het om twee jongens van een jaar of 16. Een is blank, de ander lichtgetint. Ze hadden beide donkere kleding aan en hadden mutsen en sjaals voor hun gezicht.

De snackbar werd eind november vorig jaar en in eind december 2010 ook al overvallen.

Archieffoto

Overvallenkaart

A A A
woensdag 22 februari 2012 | 20:16 | Laatst bijgewerkt op: woensdag 22 februari 2012 | 21:30
|

REACTIES

Geplaatst door: Walter - 24-02-2012 21:12
Helemaal niks pinnen, ik betaal cash en anders niet.
Men moet de oorzaken eens aanpakken en niet de gevolgen.
Zou effe lekker worden...
Geplaatst door: M.Maasen - 23-02-2012 02:42
Die kinderen gun je toch een Fanta, zielig volk die een cafetaria overvallen, die mensen moeten hard werken voor een paar centen.
Geplaatst door: ton - 22-02-2012 23:25
Alleen nog pinnen mensen. Pinnen moet betalen contant is van de ouwe hand.
Geplaatst door: koos - 22-02-2012 23:17
een kogel is het enige middel om het te stoppen van dit tuig.dus
Geplaatst door: Bibi - 22-02-2012 21:36
Sterkte mensen. Hoop dat het jullie nooit meer zal gebeuren. Indien het wel gebeurt gooi dat tuig maar een pollepel frituurvet in hun snuit.
Geplaatst door: robert - 22-02-2012 21:03
jan en jongens, sterkte ermee. het wordt tijd dat dit ens ophoudt. jullie moeten toch gewoon je werk kunnen doen zonder dat iemand op jullie zuurverdiende centjes uit is.
Nieuw bericht
Bedankt voor uw reactie!
Mogelijk wil de redactie met u in contact komen over dit onderwerp.
Laat hiervoor uw telefoonnummer en woonplaats achter.