Kapperszaak Culemborg overvallen

CULEMBORG - Een kapperszaak aan de Bereklauw in Culemborg is vrijdagmiddag overvallen.

Volgens de politie kwamen twee personen de zaak binnen. Beide overvallers zijn rond de twintig jaar oud en licht getint.

Na de overval zijn ze te voet gevlucht. Het is nog onbekend of de daders iets buit hebben gemaakt.

A A A
vrijdag 27 januari 2012 | 17:32 | Laatst bijgewerkt op: zaterdag 28 januari 2012 | 11:42
|

REACTIES

Geplaatst door: karel(tje) - 29-01-2012 10:05
KAMPERNH
Wat denk je in de zomer van al die hollanders die in de zon hebben gelegen .Kempernh jij praat tegen beter weten in ......
Geplaatst door: potloodje - 29-01-2012 10:01
Ton da gloof je tog nie he .Culenburg kijk jij er van op .Ik niet .Elke week wel een overval .Alles er aan doen om ze te pakken .En vasthouden min 1 jaar .Het beste helpt als ze betrapt worden door iemand die niet bang is en ze is effe flink aftuigt .
Geplaatst door: kampernh - 28-01-2012 22:21
hallo mensen,

Wat ik niet begrijp is als er LICHT GETINT word genoemd dat er dan gelijk MAROKANNEN word geroepen. Zijn marokkanen alleen licht getint????
Volgens mij heb je meerdere afkomsten die ook lichtgetint zijn

-italianen
-bulgaren
-turken
-molukkers
-indiers
-dominicanen
-libanezen
-egytenaren
-algarijnen

noem maar op,en dan niet te vergeten de halfbloedjes..Dus mensen hou op met oordelen...!!!!
28-01-2012 21:18
Pepperspray schijnt wel pijnlijk te zijn. Ik zou als ondernemer zeker zo een busje klaar leggen. Misschien dat het niet mag maar overvallen mag ook niet.

sprayen maar!!
Geplaatst door: R.V. GINKEL - 28-01-2012 17:57
Mensen jullie moeten na de esentie van het probleem kijken en die ligt o.a. bij gemeentes. Als mensen met 1600 euro moeten leven kan ik me vorstellen dat er norm vervaging op gaat treden [KEUR HET NIET GOED} lAAT GEMEENTES ZORGEN DAT ER GEZONDE UITKERINGEN VERSTREKT WORDEN ZODAT DE MENSEN WEER NORMALE AANSLUITING KUNNEN VINDEN EN ZONDER ZICH IN TE LATEN MET HET ONTEIGENEN VAN ANDERMANS EIGENDOMMEN. IK KEUR DIT SOORT OVERVALLEN NIET GOED MAAR DE ONGENUANCEERDE REACTIE,S HIER GETUIGT MEER HET NIVEAU VAN EEN BANANENREPUBLIEK ECHT JAMMER !! VERGEET NIET DAT WIJ IN EEN GECIVILISEERDE SAMENLEVING LEVEN MENSEN AUB !!

Geplaatst door: culemborgse - 28-01-2012 09:41
Het heeft niets met discriminatie te maken, maar het is wel handig om te weten hoe een dader eruit ziet. Heeft niets met mooi of lelijk te maken. Maar het is op het moment in veel plaatsen een probleem dat licht getinte daders continu voor onrust zorgen! Vooral met veel geweld, daar kunnen we helaas niet omheen. Ik discrimineer absoluut niet, ga dan ook van blank tot heel donker om. Maar de licht getinte bevolking die zich wel gedraagt ergert zich ook aan deze geweldadige daders!! Natuurlijk zijn er ook genoeg blanke daders, maar kijk maar eens naar opsporing verzocht...bijna alle daders zijn gewoon getint! Ook mijn kinderen worden op straat en op school wel eens lastig gevallen, en ja...weer getint!
Geplaatst door: ton - 28-01-2012 07:21
Ik ben lekker hartstikke WIT. En vind LICHT GETINT hartstikke mooi. Kleur is NOOIT een Optie in dit verhaal.Denk dat er meer slechte witte dan kleurlingen zijn in Nederland. Met de groeten van een echte Hollander.
Geplaatst door: culemborgse - 27-01-2012 20:15
Een dader was slank en een grijze pet op. De andere dader was gezet met een sjaal met bruin/zwarte ruit van het merk Burberry. En inderdaad licht getint.
Geplaatst door: culemborgse - 27-01-2012 20:13
Een dader was slank en een grijze pet op. De andere dader was gezet met een sjaal met bruin/zwarte ruit van het merk Burberry. Waarom vermelden ze er dat niet bij??
Geplaatst door: ikke - 27-01-2012 19:53
Wie zei ook al weer dat de overvallen minder waren geworden. Ik zie er nu weer 3 op het nieuws staan gisteren al een paar welke ............. bedenk zoiets
Nieuw bericht
Bedankt voor uw reactie!
Mogelijk wil de redactie met u in contact komen over dit onderwerp.
Laat hiervoor uw telefoonnummer en woonplaats achter.