REACTIES
Geplaatst door: len - 30-11-2011 12:08
hoi leuk
met de orka
Geplaatst door: len - 30-11-2011 12:08
hoi leuk
met de orka
Geplaatst door: Roshana - 22-11-2011 05:31
Het attractiepark ‘Loro Parque’ kent een geschiedenis van levensgevaarlijke incidenten waarbij trainers verwond of zelfs gedood werden door de gestreste orka’s!
http://www.ad.nl/ad/nl/5596/Planet-Watch/article/detail/2827160/2011/08/02/Nieuw-thuis-orka-Morgan-kent-meerdere-incidenten.dhtml
Wat er mis is met het moeten leven in dolfinaria:
Veelste kleine kale tanks/bassins, de dieren kunnen hun echolocatie niet gebruiken want ze worden gek van het weerkaatsen ervan in de kale tanks… Chloorwater waarin ze vaak moeten leven (in het buitenland) irriteert en beschadigd hun huid, ogen en longen. In gevangenschap krijgen orka’s ook vaak een scheve rugvin. Dieren plegen vaak zelfmoord of sterven veelste jong, miskramen en vroeggeboortes, moeders sterven bij de bevalling. Orka’s worden door de stress en frustratie agressief en gaan trainers doden…
Velen in gevangenschap sterven aan een longinfectie. Alle orka’s in gevangenschap bijten uit frustratie hun tanden stuk en beschadigen zichzelf. Morgan heeft daardoor ook al lelijke verwondingen aan haar neus opgelopen!
Geplaatst door: Bas - 21-11-2011 20:21
@ DC
Die orca is natuurlijk een waardeloos beest. Eerst is het beest zo stom om de weg kwijt te raken, dan verhongert het beest ook nog zowat en het heeft hulp nopdig om in leven te blijven
Daaroor heeft hij nooit leren jagen en inderdaad, een kasplantje
IK denk dat ze van het Dolfinarium ook geleerd hebben dat als je een dergelij beest opvangt je alleen maar kritiek en rechtszaken oogst
Mooi. Dan is er kans dat ze de volgende keer het dier dood laten gaan
Zoals het hoort. Opdat de sterke genen kunnen overleven en de soort niet verpest wordt door deze zwakkelingen.
Geplaatst door: sanne - 21-11-2011 19:27
eindelijk gefeliciteerd want waar waren de actiegroep van de orka coalitie toen dolfinarium de orka opgevangen hebben en verzorgt hebben juist nergens te bekennen en ineens als de orka ergens anders een onderkomen moet hebben zijn ze er nee dolfinarium heeft heel goed zn best gedaan voor het dier blij voor het dier dat deze saop eindelijk over is
Geplaatst door: Denktank - 21-11-2011 18:27
Ach, uiteindelijk denken al die GroenLinks-achtige typetjes dat ze met hun gebrekkige kennis kunnen oordelen over de toekomst van een dier. Keep on dreaming, het Dolfinarium heeft een mooie taak verricht, het dier goed verzorgd zodat het nu gezond en wel van zijn dag kan gaan genieten. Anders was hij gewoon dood geweest!!!
Goed werk Dolfinarium.
Geplaatst door: Robert - 21-11-2011 18:13
Gelukkig was deze rechter géén warhoofd zoals die gasten van de achtiegroep, jullie mogen je bewijzen als er weer een Orca aanspoeld.
21-11-2011 17:29
Om misselijk van te worden Gonny Kokhalzen!
Geplaatst door: Samarah - 21-11-2011 17:16
Eindelijk gerechtigheid voor Morgan. Ze mag naar soortgenoten, zodat ze zich weer kan gedragen als de mooie jonge orka die ze hoort te zijn! Trainer Miguel gaat goed voor haar zorgen op Tenerife, dat sowieso.
Goede reis, Morgan! Succes
En medewerkers van het Dolfinarium: Wat hebben jullie fantastisch werk verricht! Helemaal top! Nogmaals: gerechtigheid!
Geplaatst door: DC - 21-11-2011 16:53
Feliciteer jij maar lekker het dolfinarium maar uiteindelijk gaat het hier om de orca. Een kasplantje meer is het niet. Ik hoop dat het dolfinarium in de toekomst gewoon de natuur zijn gang laat gaan.