Gewonde man Laren blijkt neergeschoten

LAREN - De gewonde man die maandag aanbelde bij de beheerderswoning van een bungalowpark in het Achterhoekse Laren, blijkt te zijn neergeschoten. Dat meldt de politie.

De man is vermoedelijk in de omgeving van de Sportparkweg gewond geraakt en daarna naar de woning gegaan. Daar hebben de bewoners de ambulancedienst gebeld en de politie gewaarschuwd.

Over de toestand van het slachtoffer kon de politie nog niets zeggen. Ook is de identiteit van de man nog niet bekendgemaakt. De politie heeft onderzoek verricht in de omgeving van de woning. Daarbij werd onder meer een speurhond ingezet. Het huis staat in het buitengebied.

A A A
dinsdag 08 november 2011 | 12:36 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 08 november 2011 | 18:02
|

REACTIES

Geplaatst door: Bergsma - 09-11-2011 11:53
Knappe man als hij is neergeschoten en toch naar de woning is gegaan.....
Geplaatst door: hb - 09-11-2011 08:18
2 reacties op 2 reacties. Waren de 2 reacties niet geplaatst dan hadden er nu 3 reacties minder op de site gestaan, dus niets. Bewijst maar weer dat het niet zinvol is om te reageren
Geplaatst door: Karel van Bergen - 08-11-2011 19:33
Lekker respectvol, Bastiani
Geplaatst door: bastiani - 08-11-2011 18:17
mag hopen dat het onze topfokker bekebrede is welke net veroordeeld is voor de dood en verwaarlozing van 150 honden wonende te laren
Geplaatst door: A. Noniem - 08-11-2011 17:36
Waar staat dat het slachtoffer niets wil zeggen?
Geplaatst door: Unweit - 08-11-2011 16:15
Als het slachtoffer niks wil zeggen mag de politie wat mij betreft andere dingen gaan doen. Hoogstwaarschijnlijk is er dan hier sprake van een situatie waar de ene crimineel de andere aan het opruimen is en dat betekent uiteindelijk dat er sprake is van een win-win-situatie.
Nieuw bericht
Bedankt voor uw reactie!
Mogelijk wil de redactie met u in contact komen over dit onderwerp.
Laat hiervoor uw telefoonnummer en woonplaats achter.