contact

Maak kennis met de afdeling Reclame van Omroep Gelderland

medewerkers

bereik

Brechtje Mulders

Accountmanager

Veluwe

bmulders@gld.nl
(026) 355 7454

bereik

Roy Weijl

Accountmanager

Achterhoek

rweijl@gld.nl
(026) 355 7447

bereik

Thijs Holten

Accountmanager

Arnhem en omgeving

tholten@gld.nl
(026) 355 7461

bereik

Richard Bloem

Accountmanager

Nijmegen en rivierengebied

rbloem@gld.nl
(026) 355 7446

bereik

Hilke Tol

Commercieel Manager a.i.

htol@gld.nl

bereik

Marjan Lensink

Traffic en planning

mlensink@gld.nl
(026) 355 7444

bereik

Juriën Klaassen

Verkoop Binnendienst

jklaassen@gld.nl
(026) 355 7468

bereik

Inez Tiecken

Online Reclame

itiecken@gld.nl
(026) 355 7460

 

Contact opnemen

Via dit formulier kan je eenvoudig in contact komen met Omroep Gelderland. Vul onderstaande gegevens en je krijgt zo spoedig mogelijk een reactie van ons.