terug naar adverteren 

 

Medewerkers 

De afdeling Reclame van Omroep Gelderland bestaat uit de volgende mensen:

Commercieel Manager a.i.
Hilke Tol
htol@gld.nl

Achterhoek

Roy Weijl
rweijl@gld.nl

Arnhem en omgeving

Thijs Holten
tholten@gld.nl

Nijmegen en rivierengebied

Richard Bloem
rbloem@gld.nl

Veluwe

Brechtje Mulders
bmulders@gld.nl

Traffic en planning

Marjan Lensink
mlensink@gld.nl

Verkoop Binnendienst
Juriën Klaassen
jklaassen@gld.nl


Online Reclame

Inez Tiecken
itiecken@gld.nl

  

Wilt u contact opnemen met één van onze medewerkers? Klik hier voor de contactgegevens.

- terug naar adverteren