Een overzicht van alle Twitteraccounts van Omroep Gelderland

Nieuws

Nieuws uit alle Gelderse regio's en officiële informatie @omroepgld
Sportnieuws uit Gelderland @sportgld
Nieuws uit de regio Achterhoek @achterhoekgld
Nieuws uit de regio Veluwe @veluwegld
Nieuws uit de regio Nijmegen @nijmegengld
Nieuws uit de regio Arnhem @arnhemgld
Nieuws uit het Rivierengebied @rivierengld

Programma's

Hallo!? @RedactieHallo
Krügers Park @Krugerspark
De Buzz @_DeBuzz
In Gelderland Live @ingldlive

Presentatoren

Harm Edens @harm__edens
Frank van Dijk @radiovandijk
Erwin ten Have @erwintenhave
André Kuiper @andrekuiper
Marlies Claasen @marliesclaasen
Marel van Steenbergen @mvansteenbergen
Erik van der Pol @polvander
Mart Grol @MartGrol
Bastiaan Boog @bastiaanboog

Redactie

Eugene Leenders hoofd nieuws @eugeneleenders
Erik Hagelstein hoofd nieuws @ErikHagel
Ralph Tip hoofd varia-programma's @Tippie68
Sylvia Cools samensteller @SylviaCools
Martin Lange
@lange_martin
Henri van Veen redacteur nieuws @henrivanveen
Steven Ophoff
@stevenophoff
Eva Calicher redacteur @evacalicher
Judith Leussink redacteur @judithleussink
Jolanda Beulakker redacteur/verslaggever In Gelderland @jola26
Hilde Nagelkerke producer TV Gelderland Nieuws @hildena
Inge Dellemann
@IngeDellemann
Janko van Sloten samensteller @jankovansloten

Verslaggevers

Vera Eisink
@veraeisink
Rob Haverkamp
@rOb_Omroep_GLD
Petra Kuzee
@petraOG
Justin Hendriks
@justinhendriks
Karel de Jong
@kareldejong
Melanie Lokate
@melanielokate
Marc Loeven
@marcloev
Ellen Kamphorst
@ellenkam
Reinier Vermeer freelance @reiniervermeer
Nieke Hoitink
@niekehoitink
Arjan Hoefakker
@hoefakker
Ton Arbouw
@TonArbouw
Marleen Klunder
@marleen25
Jan Sommerdijk
@jsommerdijk
Niels Kater freelance @NiKater
Jos Verkuijlen freelance @josverkuijlen
Maaike de Glee
@MaaikedeGlee
Hermina de Vries
@herminadevries
Wim Hageman cameraman @4wimhageman
Thomas Wustman cameraman @ThomasWustman